| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | F200 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 38 - 43 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τεμ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12v/1A |
| Δύναμη | 5W |
| Επίπεδο θορύβου | < 40dba |
| Καθαρό βάρος | 1.5 κιλά |
| Δυνατότητα μπουκαλιών πετρελαίου | 200 ml |
| Περιοχή κάλυψης | 100-300m3 |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές