| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | F200 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 38 - 43 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks |
| Voeding | DC12v/1A |
| Vermogen | 5W |
| Geluidsniveau | <40dba |
| Nettogewicht | 1.5KG |
| Capaciteit Olie Fles | 200ml |
| Dekking Gebied | 100-300m³ |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies