| Nama merek: | MGSCENT |
| Nomor Model: | F200 |
| MOQ: | 1 buah |
| Harga: | USD 38 - 43 |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, Western Union |
| Kemampuan Penyediaan: | 100 buah |
| Power Supply | DC12v/1A |
| Power | 5W |
| Noise Level | <40dba |
| Net Weight | 1.5KG |
| Oil Bottle Capacity | 200ml |
| Coverage Area | 100-300m³ |