| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | F200 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 38 - 43 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet |
| Güç Kaynağı | DC12v/1A |
| Güç Tüketimi | 5W |
| Gürültü Seviyesi | <40 dBA |
| Net Ağırlık | 1.5 KG |
| Yağ Kapasitesi | 200ml |
| Kapsama Alanı | 100-300m³ |