| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | SZ50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 9 - 12 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
Χρησιμοποιώντας την τεχνολογία ατομικοποίησης δύο υγρών, αυτός ο διαχυστής μετατρέπει τα καθαρά αιθέρια έλαια σε μικρομεγέθη σωματίδια.δημιουργώντας ξεχωριστά αρωματικά στρώματα, βελτιώνοντας αποτελεσματικά την ποιότητα του αέρα για καθαρή, ανανεωτικές αναπνευστικές εμπειρίες.
Διαθέτει τρεις μορφές ατομικοποίησης επιπέδου (Low/Medium/High) για να φιλοξενήσει διάφορα σενάρια και συναισθηματικές ανάγκες.Είτε απαιτεί λεπτή φρεσκάδα κατά τη διάρκεια της εστιασμένης εργασίας ή εντυπωσιακή χαλάρωση κατά τις περιόδους ανάπαυσηςΣε συνδυασμό με την παρατεταμένη διάρκεια ζωής της μπαταρίας και την αθόρυβη λειτουργία, παρέχει συνεχή αρωματική υποστήριξη χωρίς να διαταράσσει την ηρεμία.
| Ποσοστό ψεκασμού | 0.125-1.125 mL/h |
| Δυνατότητα φιαλίδων αιθέρων ελαίων | 10 ml / 20 ml |
| Υλικό | PP + POM |
| Καθαρό βάρος / ακαθάριστο βάρος | 300 g / 385 g |
| Μέγεθος προϊόντος | 470 × 135 mm |
| Διάμετροι συσκευασίας | 88 × 88 × 140 mm |
| Μέγεθος εξωτερικού κουτιού | 455 × 280 × 300 mm |
| Ποσότητα ανά κουτί | 30 PCS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές