| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | SZ50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 9 - 12 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
İki akışkanlı profesyonel atomizasyon teknolojisini kullanan bu difüzör, saf esansiyel yağları mikron boyutunda parçacıklara dönüştürür. İnce, hafif sis havaya hızla dağılarak belirgin aromatik katmanlar oluşturur ve aynı zamanda net, ferahlatıcı nefes alma deneyimleri için hava kalitesini etkili bir şekilde artırır.
Çeşitli senaryoları ve duygusal ihtiyaçları karşılamak için üç seviyeli atomizasyon moduna (Düşük/Orta/Yüksek) sahiptir. Odaklanmış çalışma sırasında hafif bir tazeliğe veya dinlenme dönemlerinde sürükleyici bir rahatlamaya ihtiyaç duyulsa da, kullanıcılar tek bir tuşla modları kolayca değiştirebilir. Uzatılmış pil ömrü ve sessiz çalışma ile birleştiğinde, huzuru bozmadan sürekli aromatik destek sağlar.
| Püskürtme Oranı | 0.125-1.125 mL/saat |
| Esansiyel Yağ Şişesi Kapasitesi | 10 mL / 20 mL |
| Malzeme | PP + POM |
| Net Ağırlık / Brüt Ağırlık | 300g / 385g |
| Ürün Boyutları | 470 × 135 mm |
| Paket Boyutları | 88 × 88 × 140 mm |
| Dış Koli Boyutları | 455 × 280 × 300 mm |
| Koli Başına Miktar | 30 ADET |
| Renk | Beyaz |
| Pil Kapasitesi | 2000 mAh |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar