| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | f200 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 38 - 43 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد |
| Power Supply | DC12v/1A |
| Power Consumption | 5W |
| Noise Level | <40 dBA |
| Net Weight | 1.5 KG |
| Oil Bottle Capacity | 200ml |
| Coverage Area | 100-300 m³ |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()