| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | F200 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 38 - 43 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs |
| Power Supply | DC12v/1A |
| Power Consumption | 5W |
| Noise Level | <40 dBA |
| Net Weight | 1.5 KG |
| Oil Bottle Capacity | 200ml |
| Coverage Area | 100-300 m³ |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()