| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | J5000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 98.2 -110 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Construction Material | Sheet Metal |
| Water Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Technology | Nano-mist Technology |