| Nama merek: | MGSCENT |
| Nomor Model: | J5000 |
| MOQ: | 1 buah |
| Harga: | USD 98.2 -110 |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, Western Union |
| Kemampuan Penyediaan: | 100 buah/hari |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Construction Material | Sheet Metal |
| Water Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Technology | Nano-mist Technology |