| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | ق 50 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 18 - 20.3 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <14 dBA |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Oil Capacity | 15ml |
| Maximum Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Color Options | Gray/Silver |
| Material | Aluminum alloy |