| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | C50 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 18 - 20.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <14 dBA |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Oil Capacity | 15ml |
| Maximum Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Color Options | Gray/Silver |
| Material | Aluminum alloy |