| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM02 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Spanning | DC5V |
| Kracht | 1.5W |
| Geluidsniveau | < 30dba |
| Materiaal | Hout en glas |
| Kleurenopties | Houtkleur / Zwart |
| Technologie | Diffusie door koude lucht |
| Oliecapaciteit | 15 ml |
| Maximaal olieverbruik | 0.1 ml/uur |