| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM02 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τάση | DC5V |
| Ισχύς | 1.5W |
| Επίπεδο Θορύβου | <30dba |
| Υλικό | Ξύλο και γυαλί |
| Επιλογές Χρωμάτων | Χρώμα ξύλου / Μαύρο |
| Τεχνολογία | Διάχυση ψυχρού αέρα |
| Χωρητικότητα λαδιού | 15ml |
| Μέγιστη Κατανάλωση Λαδιού | 0.1ml/h |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές