| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM02 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 15.9 - 17.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 1.5W |
| Gürültü seviyesi | <30dba |
| Malzeme | Ahşap ve cam |
| Renk Seçenekleri | Ahşap rengi / Siyah |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
| Petrol Kapasitesi | 15 ml |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 0.1 ml/saat |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar