| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | J50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 21.4 -24.1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Afmetingen | 78 * 167 mm |
| Productmodel | GL-J50 |
| Bruto gewicht | 0.54 KG |
| Capaciteit | 5/10/15/20m3 (10m3 standaardconfiguratie) |
| Stroomvoorziening | AC5V/1A |
| Beschermd gebied | 100cbm |
| Geluidsniveau | 20 dB |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies