| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | J50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 21.4 -24.1 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Boyutları | 78 * 167mm |
| Ürün modeli | GL-J50 |
| Brüt Ağırlık | 0.54 KG |
| Kapasite | 5/10/15/20m3 (10m3 standart konfigürasyon) |
| Güç kaynağı | AC5V/1A |
| Kapsamlı Alan | 100 cbm |
| Gürültü seviyesi | 20dB |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar