| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | J50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 21.4 -24.1 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Wymiary | 78 * 167 mm |
| Model produktu | GL-J50 |
| Waga brutto | 0.54 kg |
| Pojemność | 5/10/15/20m3 (standardowa konfiguracja 10m3) |
| Zasilanie | AC5V/1A |
| Obszar objęty | 100 cm3 |
| Poziom hałasu | 20 dB |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje