| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | DF01 |
| MOQ: | 1Stk |
| Preis: | USD 14.7 - 16.6 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 300 Stück/Tag |
| Capacity | 20-30 drops of pure plant essential oil |
| Weight | Approximately 300g |
| Input Power | DC5V 1A |
| Material | Hand-blown glass with warm resin base |
| Dimensions | 97mm (width) * 97mm (depth) * 169mm (height) |
| Service Life | 8000 hours |