| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | DF01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 14.7 - 16.6 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Δυναμικότητα | 20-30 σταγόνες καθαρού φυτικού αιθέριου ελαίου |
| Βάρος | Περίπου 300g |
| Δύναμη εισόδου | DC5V 1A |
| Υλικό | Κύπελλο με βάση ζεστή ρητίνη |
| Μέγεθος | 97mm (μέγεθος) * 97mm (αύθος) * 169mm (ύψος) |
| Ζωή υπηρεσίας | 8.000 ώρες |