| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | DF01 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 14.7 - 16.6 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Capacity | 20-30 drops of pure plant essential oil |
| Weight | Approximately 300g |
| Input Power | DC5V 1A |
| Material | Hand-blown glass with warm resin base |
| Dimensions | 97mm (width) * 97mm (depth) * 169mm (height) |
| Service Life | 8000 hours |