| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | SZ-021 |
| MOQ: | 1Stk |
| Preis: | USD 12 - 15 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 300 Stück |
| Material | Alloy |
| Dimensions | 69 * 69 * 130mm |
| Essential Oil Capacity | 20ml |
| Battery Capacity | 2000mAh |
| Coverage Area | 10-30㎡ |
| Available Colors | Silver Gray, Deep Space Black |