| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | SZ-021 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 12 - 15 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
| Materiał | Stop |
| Wymiary | 69 * 69 * 130mm |
| Pojemność na olejki eteryczne | 20ml |
| Pojemność baterii | 2000mAh |
| Obszar pokrycia | 10-30㎡ |
| Dostępne kolory | Srebrnoszary, Głęboka czarna przestrzeń |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje