| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | C50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 18 - 20.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
| Napięcie | DC5V |
| Moc | 1.5W |
| Rozmiar | Ø71*150mm |
| Zastosowania | Samochód / Dom / Biuro |
| Żywotność | 10 000 godzin |
| Technologia | Dyfuzja na zimne powietrze |
| Pojemność | 10ml (standard, obsługuje 5/15/20ml) |
| Materiał | Stop aluminium |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje