| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | C50 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 18 - 20.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Size | Ø71*150mm |
| Applicable Scenarios | Car / Home / Office |
| Service Life | 10,000 hours |
| Technology | Cold-air Diffusion |
| Capacity | 10ml (standard, supports 5/15/20ml) |
| Material | Aluminum Alloy |