| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | C50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 18 - 20.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Spanning | DC5V |
| Kracht | 1.5W |
| Grootte | Ø71*150 mm |
| Toepasselijke scenario's | Auto / Huis / kantoor |
| Leven in dienst | 10,000 uur |
| Technologie | Diffusie door koude lucht |
| Capaciteit | 10 ml (standaard, ondersteunt 5/15/20 ml) |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies