| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | C50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 18 - 20.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Τετάρτη | DC5V |
| Δύναμη | 1.5W |
| Μέγεθος | Ø71*150mm |
| Εφαρμόσιμα σενάρια | Αυτοκίνητο / Σπίτι / Γραφείο |
| Ζωή υπηρεσίας | 10,000 ώρες |
| Τεχνολογία | Διάχυση κρύου αέρα |
| Δυναμικότητα | 10 ml (πρότυπο, υποστηρίζει 5/15/20 ml) |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές