| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | C50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 18 - 20.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Διαστάσεις | Ø71 * 150mm |
| Χωρητικότητα | 10ml στάνταρ (υποστηρίζει 5ml, 15ml, 20ml) |
| Ονομαστική Ισχύς | 1.7W |
| Τροφοδοσία | AC 5V |
| Διαθέσιμα Χρώματα | Ασημί, Ναυτικό Μπλε, Θλιβερό Γκρι |
| Εφαρμόσιμα Σενάρια | Αυτοκίνητο, Σπίτι, Γραφείο |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές