| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | C50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 18 - 20.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Boyutları | Ø71 * 150mm |
| Kapasite | 10ml standart (5ml, 15ml, 20ml destekler) |
| Güç derecesi | 1.7W |
| Güç kaynağı | AC 5V |
| Kullanılabilir Renkler | Gümüş, donanma mavi, üzücü gri |
| Uygulanabilir Senaryolar | Araba, Ev, Ofis |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar