| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | C50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 18 - 20.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Afmetingen | Ø71 * 150 mm |
| Capaciteit | 10 ml standaard (ondersteunt 5 ml, 15 ml, 20 ml) |
| Vermogenscategorie | 1.7W |
| Stroomvoorziening | AC 5V |
| Beschikbare kleuren | Zilver, blauw, treurig grijs. |
| Toepasselijke scenario's | Auto, huis, kantoor |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies