| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | C50 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 18 - 20.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
| Dimensions | Ø71 * 150mm |
| Capacity | 10ml standard (supports 5ml, 15ml, 20ml) |
| Power Rating | 1.7W |
| Power Supply | AC 5V |
| Available Colors | Silver, Navy Blue, Mournful Grey |
| Applicable Scenarios | Car, Home, Office |