| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | C50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 18 - 20.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
| Wymiary | Ø71 * 150 mm |
| Pojemność | Standardowa dawka 10 ml (przyjmuje 5 ml, 15 ml, 20 ml) |
| Wskaźnik mocy | 1.7W |
| Zasilanie | 5V prądu przemiennego |
| Dostępne kolory | Srebrny, niebieski, smutny szary |
| Zastosowane scenariusze | Samochód, Dom, Biuro |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje