| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | C50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 18 - 20.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 1.5W |
| Boyut | Ø71*150mm |
| Uygulanabilir Senaryolar | Araba / Ev / Ofis |
| Hizmet Hayatı | 10,000 saat |
| Teknoloji | Soğuk Hava Difüzyonu |
| Kapasite | 10 ml (standart, 5/15/20 ml destekler) |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar