| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | C50 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 18 - 20.3 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個 |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Size | Ø71*150mm |
| Applicable Scenarios | Car / Home / Office |
| Service Life | 10,000 hours |
| Technology | Cold-air Diffusion |
| Capacity | 10ml (standard, supports 5/15/20ml) |
| Material | Aluminum Alloy |