| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | C50 |
| MOQ: | 1Stk |
| Preis: | USD 18 - 20.3 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 300 Stück |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Size | Ø71*150mm |
| Applicable Scenarios | Car / Home / Office |
| Service Life | 10,000 hours |
| Technology | Cold-air Diffusion |
| Capacity | 10ml (standard, supports 5/15/20ml) |
| Material | Aluminum Alloy |