| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | SZ50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 9 - 12 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
Αυτός ο φορητός διαχυτής αρωμάτων χρησιμοποιεί προηγμένη επαγγελματική τεχνολογία ατομοποίησης δύο ρευστών για να μετατρέψει τα αιθέρια έλαια σε σωματίδια μικρομετρικού μεγέθους για ανώτερη διάχυση αρώματος.
Με ένα κομψό λευκό κυλινδρικό σώμα με λεπτές κάθετες υφές, αυτός ο διαχυτής ενσωματώνει μινιμαλιστικές αρχές σχεδιασμού. Η κομψή του μορφή ενσωματώνεται απρόσκοπτα σε διάφορα περιβάλλοντα, όπως οικιακά γραφεία, χώρους καθιστικού και επαγγελματικούς χώρους.
Ιδανικό για τοποθέτηση σε γραφεία, τραπεζάκια σαλονιού ή δίπλα σε βιβλία και διακοσμητικά στοιχεία, προσθέτει μια γαλήνια και υφή παρουσία σε κάθε χώρο.
| Ρυθμός Ψεκασμού | 0,125-1,125 mL/h |
| Χωρητικότητα Φιάλης Αιθέριου Ελαίου | 10 mL / 20 mL |
| Υλικό | PP + POM |
| Καθαρό Βάρος / Μεικτό Βάρος | 300g / 385g |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 470 × 135 mm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 88 × 88 × 140 mm |
| Διαστάσεις Εξωτερικού Κιβωτίου | 455 × 280 × 300 mm |
| Ποσότητα ανά Κιβώτιο | 30 ΤΕΜ |
| Χρώμα | Λευκό |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές