| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | SZ50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 9 - 12 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
Bu taşınabilir aroma difüzörü, üstün koku yayılımı için esansiyel yağları mikron boyutunda parçacıklara dönüştürmek üzere gelişmiş iki akışkanlı profesyonel atomizasyon teknolojisini kullanır.
Zarif dikey dokulara sahip şık beyaz silindirik gövdeye sahip bu difüzör, minimalist tasarım ilkelerini benimser. Zarif formu, ev ofisleri, yaşam alanları ve profesyonel ortamlar dahil olmak üzere çeşitli ortamlara sorunsuz bir şekilde entegre olur.
Masaların, sehpa üstlerinin veya kitap ve dekoratif öğelerin yanına yerleştirmek için mükemmeldir, her alana sakin ve dokulu bir varlık katar.
| Püskürtme Oranı | 0,125-1,125 mL/saat |
| Esansiyel Yağ Şişesi Kapasitesi | 10 mL / 20 mL |
| Malzeme | PP + POM |
| Net Ağırlık / Brüt Ağırlık | 300 gr / 385 gr |
| Ürün Boyutları | 470 × 135 mm |
| Paket Boyutları | 88 × 88 × 140 mm |
| Dış Koli Boyutları | 455 × 280 × 300 mm |
| Koli Başına Miktar | 30 ADET |
| Renk | Beyaz |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar