| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Głośniki | Podwójne 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Bateria | Litowa 3000mAh |
| Rozmiar (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Materiały | Czarny Sandałowiec i Afrykański Mahoń |
| Pamięć | Gniazdo karty TF |
| Pojemność Zapachu | 20ml |
| Akcesoria | Odtwarzacz muzyki / olejek eteryczny (opcjonalnie) / butelka na kadzidło / instrukcja / kabel do ładowania |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje