| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | am01 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Speakers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Battery | 3000mAh Lithium |
| Size (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Materials | Black Sandalwood & African Mahogany |
| Storage | TF Card Slot |
| Fragrance Capacity | 20ml |
| Accessories | Music machine / essential oil (Optional) / Incense Bottle / Instructions / Charging cable |