| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | AM01 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 100 पीसी/दिन |
| Speakers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Battery | 3000mAh Lithium |
| Size (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Materials | Black Sandalwood & African Mahogany |
| Storage | TF Card Slot |
| Fragrance Capacity | 20ml |
| Accessories | Music machine / essential oil (Optional) / Incense Bottle / Instructions / Charging cable |