| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | GL5000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 80.4 - 90 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Wymiary produktu | 217 mm * 172 mm * 239 mm (model GL-5000) |
| Waga urządzenia | Około 6,4 kg |
| Napięcie zasilania | AC220V |