| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | GL5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 80.4 - 90 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Productafmetingen | 217 mm * 172 mm * 239 mm (GL-5000 model) |
| Gewicht van het apparaat | Ongeveer 6,4 kg |
| Voedingsspanning | AC220V |