| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | J5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 98.2 -110 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Net Weight | 11kg |
| Water Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Technology | Nano-mist Technology |