| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | J5000 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 98.2 -110 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Net Weight | 11kg |
| Water Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Technology | Nano-mist Technology |