| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | AM04 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 16.8 - 18.9 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
Rechargeable aroma diffuser with 100m³ coverage area, featuring natural beech wood construction for luxurious home fragrance experience.
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise | <30dba |
| Coverage | 100m³ |
| Color | Wood color / Black |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Max Oil Consumption | 0.1ml/h |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews