| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | DF01 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 14.7 - 16.6 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة/يوم |
| Application | Home Decor |
| Weight | Approximately 300g |
| Input Power | DC5V 1A |
| Material | Hand-blown Glass With Warm Resin Base |
| Dimensions | 97mm (width) x 97mm (depth) x 169mm (height) |
| Service Life | 8000 Hours |