| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | DF01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 14.7 - 16.6 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Uygulama | Ev Dekoru |
| Ağırlık | Yaklaşık 300 g |
| Girdi Gücü | DC5V 1A |
| Malzeme | Sıcak reçine tabanlı el üflenmiş cam |
| Boyutları | 97mm (genişlik) x 97mm (derinlik) x 169mm (yükseklik) |
| Hizmet Hayatı | 8000 Saat |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar