| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | DF01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 14.7 - 16.6 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Toepassing | Woondecoratie |
| Gewicht | Ongeveer 300g |
| Ingangsvermogen | DC5V 1A |
| Materiaal | Handgeblazen Glas Met Warme Hars Basis |
| Afmetingen | 97mm (breedte) x 97mm (diepte) x 169mm (hoogte) |
| Levensduur | 8000 Uur |