| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | DF01 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 14.7 - 16.6 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Application | Home Decor |
| Weight | Approximately 300g |
| Input Power | DC5V 1A |
| Material | Hand-blown Glass With Warm Resin Base |
| Dimensions | 97mm (width) x 97mm (depth) x 169mm (height) |
| Service Life | 8000 Hours |