| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | C50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 18 - 20.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Spanning | DC5V |
| Kracht | 1.5W |
| Geluidsniveau | < 14 dBA |
| Beschermingsgebied | 100 kubieke meter |
| Belangrijkste kenmerken | Compact en draagbaar ontwerp |
| Maximaal olieverbruik | 0.15 ml/uur |
| Toepassingen | Auto's, huizen en kantoren |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies